O nás

V roce 1990 začali s organizací kurzů bruslení moji rodiče. Kurzy byly zaměřeny spíše na všestranný rozvoj bruslení a výuku hokeje pro děti. V roce 2011 jsem přišla s novou vizí a naše lekce nabraly zcela nový směr. 

Jmenuji se Františka Hozmanová a již několik let organizuji kurzy bruslení a krasobruslení. Krasobruslit jsem začala v 5 letech a do svých 19 let jsem se sportu věnovala na vrcholové úrovni. Vím, že je často těžké zvládat všechny tréninky a to hlavně po stránce časové. Ne každý se může tolik obětovat. V tomto směru mi poskytli pomoc a podporu moji rodiče, za což jim velice děkuji. 

Jsem opravdu šťastná, že se mi společně s mým úžasným manželem, rodiči a naprosto báječným týmem trenérů (bez nichž by to prostě nešlo :-)), podařilo vytvořit krasobruslařské a bruslařské lekce v takové podobě, aby byly dostupné pro širokou veřejnost a to zejména pro ty z vás, kteří se nechtějí nebo nemohou tomuto sportu věnovat závodně.

Měla jsem dva cíle:

Na počátku jsem si dala hlavní tři cíle:

  • udělat bruslení dostupné pro všechny, tedy i pro dospělé, se zachováním vysoké kvality výuky
  • učit bruslit každého, bez ohledu na předchozí zkušenosti a dovednosti
  • nabídnout možnost zúčastnit se celé rodině, tzn. rodičům i jejich dětem

To se mi podařilo, a proto vám nyní nabízím na výběr z široké škály typů lekcí bruslení a krasobruslení. Zkrátka a dobře, lekce tvoříme na míru přímo pro vás tak, abyste se naučili to, co od kurzu očekáváte a zároveň si svůj čas maximálně užili.

Standardem je vždy čistý a připravený led, malé výukové skupiny do max. 6 bruslařů na lektora a jeho empatický a individuální přístup. Při výběru skupiny vždy zohledňuji věk a pokročilost účastníků.

Máte z bruslení respekt, nestáli jste 20 let na bruslích, ale přeci jen vás tento sport láká? Pojďte do toho s námi. S individuálním a citlivým přístupem získáte potřebnou stabilitu, posílíte běžně nepoužívané svaly a postupně na ledě nabudete sebedůvěry.

Nezáleží na tom, jestli už jste někdy bruslili, anebo se chcete teprve učit.  S tím správným přístupem to zvládne každý.

Jsem tu společně s celým mým týmem pro vás a na všechny se těšíme.

Stačí to jen zkusit.

Napište nám

Chcete s něčím pomoci? Zanechte nám zprávu

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.