Sobotní dopolední kurzy krasobruslení stadion Škoda Icerink.

Pro děti

Pokud byste rádi přihlásili na kroužek bruslení své děti, mohou začít kdykoliv, ti nejmladší ve věku kolem 4 let. Nejmenší děti si většinou na ledě hrají, učí se padat, vstávat, držet rovnováhu a chůzi po ledě. Některé děti mají veliký strach a trvá jim déle, než počáteční obavy překonají.

Naším cílem je, aby děti co nejdříve získali jistotu na bruslích. Od toho tu pro ně jsou naši trenéři, kteří se jim intenzivně věnují.

Pro ty nejmenší je nejvhodnější lekce, která trvá 45 min. To je přesně doba, po kterou děti dokáží udržet pozornost a pobyt na ledě si užít. Starší děti hravě zvládají i 90 minutovou lekci tím dosahují daleko rychlejších pokroků. Záleží hodně na temperamentu každého dítěte.

U nás naleznete v podstatě školu bruslení od úplkných začátků po pokročilejší triky. S dětmi ale pracujeme tak, aby to pro ně byla především zábava a ne dril. Slalom, honičky nebo přeskakování hokejky, už během několika málo lekcí si i naprostí začátečníci užijí legraci. V začátcích se učí padat tak, aby se při pádu nezranili a učí se rychle vstát z ledu. Další dovednosti získávají při výuce jízdy vpřed a vzad a na jedné noze.

Postupně tak každý získá potřebnou rovnováhu a balanc. Dále se zaměřujeme na bezchybné zastavení a vyhýbání se. U ledu je sice chladno, ale děti se pohybem rychle zahřejí. Nebojte se studeného vlhkého vzduchu. Působí blahodárně na dýchací cesty, z hlediska slabší rýmy či astmatu tak není překážkou, naopak.

Potřebné vybavení:

  • Helma - povinná pro děti do 15 let (lyžařská, hokejová, případně cyklistická)
  • Brusle – šněrovací bílé dívčí nebo klasické hokejové chlapecké
  • Rukavice – povinné
  • Chrániče na lokty a kolena (doporučujeme)
  • Teplé sportovní oblečení (doporučujeme 1 náhradní sadu s sebou včetně rukavic)

Kurz bruslení pro děti od 4 do 10 let

Sobota, stadion Škoda Icerink

3.2.2024 - 15.6.2024

Zatím se není možné přihlásit.

Pokročilost*
Čas lekce vám nabídneme dle věku a dosažené úrovně bruslení: 10.00 - 10.45, 11.00 - 11.45, 12.00 - 12.45, 13.00 - 13.45
Mám zájem o:*
Pořizování záznamů, GDPR.*

Chcete více informací o kurzu?

Napište nám a zeptejte se na co potřebujete. Nebo jsme také na telefonu: 723 801 680

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.