Nabídka kurzů

Připravili jsme si pro vás sobotní krasobruslařské kurzy na stadionu Icerink ve Strašnicích. Jedná se o dopolední lekce, kdy jedna lekce trvá 45 min. Pro zájemce, kteří patří mezi pokročilé bruslaře nabízíme 2 lekce po sobě. Celkem tedy 90 minut. 

Na své si přijde každý, kdo by se chtěl naučit bruslit úplně od začátků, ale i ti, kteří už základy bruslení ovládají. Lekce jsou uzpůsobeny pro ty nejmenší děti od 4 let, pro slečny ale také pro dospělé. Nekoukáme na váš věk, důležitá je chuť. Pokud se vám kraobruslení líbí, máte chuť se ho naučit a nechybí vám odhodlání, tak jste tu rozhodně správně. Bruslit se lze naučit v každém věku. 

Na ledě bruslíte u trenéra v malých maximálně 6-ti členných skupinkách. Máme vyzkoušeno, že je to přesně ten počet, kdy se vám trenér dokáže individuálně věnovat a současně máte dost prostoru na to, abyste si prvek sami mohli vyzkoušet a potrénovat.

Přístup každého trenéra je osobitý. Každý vám předá trošku maličko jiného a jiným způsobem. Důležité ale je, že uděláte pokroky a baví vás to.

Děti vedeme spíše hrou, ty starší už zase zkouší různé krasobruslařské kreace. Maminky a tatínci se mohou přidat také. Je to skvělá příležitost, jak strávit čas. Nemusíte tak čekat až lekce vašich dětí skončí, dáte si do těla taky.

Možná cítíte respekt a strach, chcete se jen naučit základy, abyste mohli s dětmi na veřejné bruslení nebo si jen chcete oprášit základy. Tak i pro vás máme připravenou výuku. Někdy stačí jen odvaha, trpělivost a citlivý přístup trenéra, pak zvládnete vše. Krasobruslení je sport, který vyžaduje čas, nemějte tedy těžkou hlavu z toho, že vám hned něco nejde. Je to úplně v pořádku. Cvik je potřeba nejprve pořádně trénovat a opakovat a najednou to tam bude a výsledek se určitě dostaví. Jste skvělí už jen proto, že to jdete zkusit. Dát si do těla a vyčistit si hlavu a zažít ten pocit, kdy vám to jede po ledě a je vám krásně.

Podívejte se do naší nabídky a vyberte pro sebe ten nejvhodnější kurz.

Přeci jen si nejste jistí? To vůbec nevadí, využijte nabídky zkušební lekce, přijďte k nám a omrkněte a hlavně vyzkoušejte, jak to u nás chodí. 

 

Krasobruslařské vybavení

 

S sebou na led budete potřebovat teplé sportovní oblečení. Ideálně takové, které nebude omezovat váš pohyb. Dětem doporučujeme oteplováky a zimní bundu. Nezbytnou součástí jsou rukavice a pro všechny začátečníky a mírně pokročilé i helma. Doporučujeme také chrániče na lokty a kolena např. z in-line bruslí. Pokud nemáte brusle, nabízíme možnost si je u nás zapůjčit. Napište nám prosím a rezervujte si vaši velikost bruslí.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.