Sobotní dopolední kurzy krasobruslení stadion Škoda Icerink.

Pro dospělé

Vítejte u nás. Jsme vlastně taková škola bruslení pro každého, kdo se chce nebo potřebuje naučit bruslit tak, aby získal jistotu, uměl se bez obav rozjet vpřed a vzad, otočit se a zabrzdit. Velmi důležitá dovednost je také umět se vyhnout protijedoucímu bruslaři. To se vlastně učíte po celou dobu výuky tím, jak bruslíte mezi ostatními účastníky. Ti z vás, kteří bruslí na veřejném bruslení, to určitě ocení. 

Pokud budete na bruslích stát poprvé, možná budete cítit strach nebo obavy. Z počátku se budete učit pouze chodit a chytat balanc, můžete se přidržovat mantinelu. Toto může trvat i několik hodin. Důležité je, se co nejdříve zbavit strachu, ten nás svazuje. Pokud si vezmete teplé měkké oblečení a využijete ochrany chráničů a helmy, minimalizujete tak možnost zranění při pádu.

Na ledě posílíte všechny svalové partie včetně hlubokého svalstva, protáhnete se a zapotíte. Zároveň zlepšíte i svou koordinaci.

Škola bruslení je vedena jako pololetní kurz a probíhá na ledové ploše společně s dalšími věkovými skupinami. Vždy ale tak, aby dospělí bruslili společně dle jejich dovedností. Přidat se k nám, v případě volných míst, můžete kdykoliv v průběhu celého semestru.

Zúčastnit se kurzu bruslení je skvělý typ pro rodiče, jejichž děti navštěvují kurz bruslení. Nečekejte na dceru či syna u ledu v zimě a přidejte se také. Zapotíte se, naučíte se bruslit a čas vám tak příjemně uteče.

Potřebné vybavení:

  • Helma – vřele doporučujeme, avšak povinná je pro všechny začátečníky, kteří nikdy v životě nestály na ledu (lyžařská, hokejová, případně cyklistická)
  • Brusle – šněrovací bílé dámské nebo klasické hokejové, napište nám a poradíme vám s výběrem
  • Rukavice – povinné
  • Chrániče na lokty a kolena (doporučujeme)
  • Teplé, funkční sportovní oblečení, které neomezuje v pohybu

Přihláška na kurz bruslení - Škoda Icerink

16.9.2023 - 27.1.2024

Kapacity jsou momentálně téměř naplněny. Dáme vám vědět, jestli pro vás máme místo.

Vaše úroveň*
Časy lekcí, které vám nabídneme: 11.00, 12.00 nebo 13.00 hod.*
Mám zájem o:*
Pořizování záznamů, GDPR.*

Chcete více informací o kurzu?

Napište nám a zeptejte se na co potřebujete. Nebo jsme také na telefonu: 723 801 680

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.