Agentura V a T" />
Česky English Facebook

Rozvrh a ceník na zimním stadionu Padok IceRink

ZS NikolajkaZS BronzováZS Padok Icerink

Kurz bruslení a krasobruslení na stadionu Padok Icerink.

Přetlucká 3229/10,Praha 10 – Strašnice
KAŽDÉ PONDĚLÍ odpoledne od 15.1.2018 do 25.6.2018.

Časy na výběr:
17.00-18.00 – volná místa!
18.15-19.15 – poslední volná místa pro děti, dospělé v tuto chvíli přijímáme pouze na dotaz .

CHCI SE PŘIHLÁSIT

Pro koho jsou kurzy určeny?

  • Kurzy jsou určeny pro širokou veřejnost. U nás bruslí současně děti, mladé slečny, dospělé dámy i muži.
  • Na ledě je několik skupin do max. 6 bruslařů, které vyučuje 1 lektor. Skupiny jsou rozděleny podle kategorií.

Kategorie přesně podle vašich potřeb

BEZ ZKUŠENOSTI     Pro ty z vás, kteří nemají žádnou zkušenost s bruslením, a chtěli byste se naučit úplné základy, abyste mohli s bruslením bezpečně začít sami například na veřejném bruslení společně se svou rodinou. Podpoříme vás při překonání prvotních obav.

OBČAS SI ZABRUSLÍM     Pro ty z vás, kteří si občas jdete zabruslit. Umíte přejet kluziště, ale cítíte se lépe s oporou. Potřebujete se naučit brzdit, vyhýbat se a zdokonalit rovnováhu.

MÁM ZKUŠENOST     Pro ty z vás, kteří již mají s bruslením zkušenost a rádi by se zdokonalili, máme připravenou výuku několika jednoduchých způsobů rozjetí a zastavení. Prvky pro zvyšování vaší jistoty, jako například obloučky, přešlapování, obraty, vozíčky, jednoduchý výskok nebo otočky.

POKROČILÉ PRVKY     Pro ty z vás, kteří pravidelně chodíte bruslit a chcete se naučit víc. Máme pro vás připravenou výuku pokročilejších prvků, jako jsou holubičky, arabesky, obraty, vlnovky, obloučky, to vše na jedné noze. Po jejich zvládnutí se budeme věnovat jednoduchým skokům a piruetám.

KRÁLOVNA LEDU     Pro ty, kteří již mají s krasobruslením jako takovým zkušenost, věnují se mu již dlouho nebo bruslili jako děti, ale nyní nemají možnost se mu naplno věnovat.  Společně navážeme na vaše dosavadní zkušenosti, které postupně vypilujete, přidáme krokové sekvence, jednoduché nebo i dvojité skoky.

Pro děti máme připraveno

Pro děti máme připravenou výuku vedenou zábavnou formou. Je pro nás důležité, aby vaše nejmenší bruslení bavilo a tomu přizpůsobujeme vedení hodiny. Učení hrou, to je naše heslo. Vhodné pro holčičky, které zajímá krasobruslení, ale i pro kluky, kteří touží hrát hokej.

BEZ ZKUŠENOSTI     Děti, kteří s bruslením začínají poprvé. Zaměříme se na první krůčky po ledě, rychlé zvedání z ledu, brzdění.

OBČAS SI ZABRUSLÍM     Vhodné pro děti, které už někdy bruslili. Naučí se základy bruslení, bezpečnou jízdu vpřed a vzad, otočky.

MÁM ZKUŠENOST    Pro děti, které umí bruslit a vy si přejete, aby své schopnosti dále rozvíjeli.

Naučit se bruslit může být snadné, s námi se to naučíte během vašeho prvního kurzu, pak už se budete jen zdokonalovat. Naučíme vás jak na to, abyste zvládli bezpečně zabrzdit, rychle vstát z ledu a získané dovednosti vám umožní vyhnout se případné kolizi. Krasobruslení je sport, díky kterému si posílíte zejména svaly nohou a hýždí. Pomůže vám držet rovná a zpevněná záda. Tento sport však pojímáme jako relaxující zábavu pro děti i maminky. Žádný dril, každý u nás najde svůj kurz, tak aby mu maximálně vyhovoval.

Že vás bruslení, jako koníček ještě nenapadlo? Možná máte strach z pádu? Nestáli jste 20 let na bruslích? Cítíte nejistotu, stydíte se, protože se na bruslích necítíte jistě? Máte obavy, že kolem vás budou samé zdatné bruslařky či bruslaři? Každoročně se k nám přidají zkušenější, ale především méně zkušení bruslaři, kteří měli brusle obuté naposledy v mládí. Naprosto chápu vaše obavy, a proto jsme tu pro vás, abychom vám pomohli se přes vaše pocity dostat, zbavit vás těchto obav a dokázat to. Bruslení se tak pro vás postupně stane, stejně jako plavání nebo jízda na kole, naprostou samozřejmostí. Až bude v zimě náledí a vy uklouznete, zvládnete svůj pád na chodníku s daleko větší jistotou ztlumit.

Pro děti je to především zábava. Učí se zábavnou formou. Slalom, honičky nebo přeskakování hokejky, už během několika málo lekcí si i naprostí začátečníci užijí tu legraci. V začátcích se učí padat tak, aby se při pádu nezranili, učí se rychle a efektivně vstávat, aby neprochladly.  Další dovednosti získávají při výuce jízdy vpřed a vzad a na jedné noze. Postupně tak každý získá potřenou rovnováhu a balanc. Dále se zaměřujeme na bezchybné zastavení a vyhýbání se. U ledu je sice chladno, ale děti se pohybem rychle zahřejí. Nebojte se studeného vlhkého vzduchu. Působí blahodárně na dýchací cesty z hlediska slabší rýmy či astmatu tak není překážkou, naopak.

Objednejte se na úvodní hodinu zdarma.

Bruslení si vyzkoušíte. Uvidíte naše lektory, Pokud vás to bude bavit, domluvíme se na pokračování. Podle pokročilosti vás zařadíme do správné skupiny a třeba se za pár setkání naučíte přešlapovat nebo zatočíte piruetu. Každopádně si na ledě budete jistí a minimalizuje se tak riziko zranění.

Chci se k vám ZDARMA objednat

Ceník bruslení na Padoku:

Permanentka na 10 lekcí s platností do 25.6.2018 za 3700 Kč. Lekce si plánujete dle svých možností.

Sezónní vstupenka zahrnující všech 17 zbývajících lekcí tedy od 5.3.2018 až do 25.6.2018 za 4600 Kč. Cena se každý další týden bude poměrně snižovat. Lekce si v případě absence nelze nahrazovat.

Samostatná lekce stojí 400 Kč.

Nahoru