Agentura V a T" />
Česky English Facebook

Přihláška na Padok Icerink

V tuto chvíli máme volné lekce od 17.00. Lekce od 18.15 je momentálně obsazena. Děkujeme.

Jméno a příjmení (vyžadováno):

Ročník narození (vyžadováno):

Jméno a příjmení zákonného zástupce dítěte:

Email (vyžadováno):

Telefon (vyžadováno):

Dospělí kategorie:

Bez zkušenostiObčas si zabruslímMám zkušenostPokročilé prvkyKrálovna ledu

Děti kategorie:

Bez zkušenostiObčas si zabruslímMám zkušenost

Mám zájem o:

Zkušební lekce zdarma (a po té se rozhodnu, zda budu pokračovat)Permanentku 10 lekcí s platností do 25.6.2018 za 3700 KčSezónní vstupenka s platností až do 25.6.2018 za 4600 Kč (cena bude upravena dle data zahájení kurzu

Dostupný čas:

17.00-18.00

Poznámka:

Čestně prohlašuji, že jsem byl/a seznámena se skutečností, že účast v kurzech bruslení je na vlastní zodpovědnost. Pravidla kurzu a pokyny trenérů budeme dodržovat a bereme na vědomí, že jejich hrubé porušení může vést k vyloučení z kurzu bez nároku na vrácení peněz. Dále oprávněná osoba prohlašuje, že byla seznámena s organizací, programem a podmínkami.

Odesláním/předáním přihlášky účastník a zákonný zástupce účastníka dává pořadateli dle zák. č. 101/2000 Sb. v platném znění souhlas se zpracováním osobních údajů v rozsahu jméno, příjmení, adresa, telefonní číslo, emailová adresa, které pořadateli v souvislosti se svou účastí na akci poskytne, zejména za účelem prověření jeho platné účasti na akci a pro další obchodní, marketingové účely pořadatele, a to po dobu 2 let. Souhlasí též s pořizováním fotografií účastníka, jejich zveřejněním na webových stránkách pořadatele. Dále účastník a zákonný zástupce souhlasí se zasíláním občasných informačních emailů a newsletterů.

Nahoru