Agentura V a T" />
Česky English Facebook

Bruslení pro dospělé Padok IceRink, Nikolajka, Bronzová

Kurzy bruslení a krasobruslení pro dospělé

Výuka bruslení probíhá na ledové ploše společně i s dalšími věkovými skupinami, vždy ale tak, aby dospělí bruslili společně, dle jejich dovedností. Přidat se k nám, v případě volných míst, můžete kdykoliv v průběhu celého semestru.

Naučíme vás bruslit, abyste získali jistotu, uměli se bez obav rozjet vpřed a vzad, obraty a zabrzdit. Důležité je také umět se vyhnout protijedoucímu bruslaři. To se vlastně učíte po celou doby výuky tím, jak bruslíte mezi ostatními účastníky. Ti z vás, kteří bruslí na veřejném bruslení to jistě ocení.

Pokud budete na bruslích stát poprvé, možná budete cítit strach nebo obavy. Z počátku se budete učit pouze chodit a chytat balanc, můžete se přidržovat mantinelu. Toto může trvat i několik hodin, důležité je se co nejdříve zbavit strachu, ten nás svazuje. Pokud si vezmete teplé měkké oblečení a využijete ochranu chráničů a helmy, minimalizujete tak možnost zranění při pádu.

Zúčastnit se kurzu bruslení je skvělý typ pro rodiče, jejichž děti navštěvují kurz bruslení. Nečekejte na dceru či syna u ledu v zimě a přidejte se také. Zapotíte se, naučíte se bruslit a čas vám tak příjemně uteče.

Kurzy probíhají v pondělí na PADOK IceRink, ve čtvrtek na ZS Bronzová, nebo v sobotu na ZS Nikolajka.

Pro další informace mě prosím kontaktujte telefonicky na tel. č.: 723 801 680 nebo emailem: kurzybrusleni@seznam.cz

Nahoru