Agentura V a T" />
Česky English Facebook

Kdo jsme

Jmenuji se Františka Hozmanová. Již několik let organizuji kurzy bruslení a krasobruslení tak, aby byly dostupné pro širokou veřejnost a to zejména pro ty, kteří se nechtějí nebo nemohou tomuto sportu věnovat závodně.

Krasobruslení jsem se začala věnovat v 5 letech a do svých 19 let jsem se mu věnovala na vrcholové úrovni. Vím, že je často těžké zvládat všechny tréninky a to hlavně po stránce časové. Ne každý se může tolik obětovat. V tomto směru mi poskytli pomoc a podporu moji rodiče. V dospělosti si však už koníčky zařizujeme sami.

V dnešní uspěchané době je pro mnohé z nás oříškem vyšetřit si alespoň trochu času na fyzickou aktivitu. A když už ho máme, chceme ho strávit smysluplně, nejlépe s rodinou, zapojit rovnoměrně celý pohybový aparát a příjemně se protáhnout. Moje kurzy krasobruslení o tom přesně jsou.

Je pro mě posláním přiblížit tento nádherný sport dětem i dospělým. Pro mě i pro celý můj tým trenérů je to především srdeční záležitost, tento sport milujeme a s láskou ho předáváme dál.

Před několika lety, když jsem s firmou teprve začínala, jsem si dala hlavní dva cíle:

  1. Udělat bruslení dostupné pro všechny se zachováním vysoké kvality výuky a
  2. Umožnit zúčastnit se výuky i dospělým

To se mi podařilo, a proto vám nyní nabízím na výběr z široké škály lekcí bruslení a krasobruslení.

Standardem je vždy čistý a připravený led, malé výukové skupiny do max. 6 bruslařů na lektora a jeho individuální přístup. Při výběru skupiny vždy zohledňuji věk a pokročilost účastníků.

Máte z bruslení respekt, nestáli jste 20 let na bruslích, ale přeci jen vás tento sport láká? Pojďte do toho s námi. S individuálním a citlivým přístupem získáte potřebnou stabilitu, posílíte svaly nohou a hýždí a postupně na ledě nabudete sebedůvěry.

Nezáleží na tom, jestli už jste někdy bruslili, anebo se chcete teprve učit.

Jsem tu společně s celým mým týmem pro vás a na všechny se těšíme.

Stačí to jen zkusit.

 

 

Nahoru