Agentura V a T" />
Česky English Facebook

Jak, kdy a kde kurzy probíhají

Kurzy probíhají na zimním stadionu Nikolajka na Praze 5 od září do dubna, vždy v sobotu. Jsou rozděleny na 3 jednohodinové lekce v 9.05, 10.05, 13.05 a intenzivnější dvouhodinovou lekci od 11.05. Jedna lekce trvá 50 minut.

Všechny lekce jsou určeny jak pro dospělé i pro děti. Na ledě bruslí z celkového počtu až jedna třetina dospělých. Nezáleží na tom, zda jste pokročilý bruslař nebo začátečník.

Náš kurz je výjimečný tím, že můžete bruslit společně se svými dětmi v jednu dobu. Využijte svůj čas aktivně, nečekejte na syna či dceru za mantinelem a přidejte se na lekci s nimi.

Na ledě je několik skupin maximálně po šesti bruslařích. Každá je vedena zkušeným trenérem, z nichž se většina stále aktivně věnuje krasobruslení.

Přidat se můžete, v případě, že budeme mít volné místo, kdykoliv. Pokud jste se o nás dozvěděli až na podzim, přijďte třeba v listopadu a přidejte se do již zahájeného kurzu. Bez problémů navážete na probíhající výuku.  Lekce vám trenér sestaví na místu tak, abyste plynule navázali na to, co již umíte. Cenu vám poměrně snížíme.

Zde najdete časový rozvrch.

Kurzy bruslení probíhají na dvou stadionech:

Zimní stadion Nikolajka
U Nikolajky 2214/28
Praha-Smíchov

Zimní stadion Bronzová
Bronzová 1387/37
Praha 5 – Stodůlky

Kontaktní osoba: Františka Hozmanová
Emai: kurzybrusleni@seznam.cz
Telefon: 733 751 118

 

Nahoru