Agentura V a T" />
Česky English Facebook

Kurz ledního hokeje na Nikolajce

Každou sobotu na Nikolajce od 13.05h

Snad každý malý kluk sní o tom, že jednou bude hrát hokej jako Jaromír Jágr. Ne vždy to ale lze. Kdo se chce věnovat tomuto sportu vrcholově, bude to vyžadovat každodenní tréninky nejen na ledě. Pokud se vaše děti věnují přes týden jiným sportům nebo mají další aktivity, je náročné toto všechno skloubit. A právě pro vás máme tuto nabídku!

DSCN0270 DSCN0272

Kurz ledního hokeje pro děti ve věku 7-12 let.

V současnosti přijímáme pouze děti, které již mají zkušenost s bruslením. Budou se tak moci rovnou účastnit hokejových lekcí i s pukem a hokejkou. 🙂

Přihláška do kurzů hokeje od 6.1.2018 do 21.4.2018 (24.2.2018 se lekce nekoná), 13.05- 13.55 hodin:

Jméno a příjmení (vyžadováno):

Ročník narození (vyžadováno):

Jméno a příjmení zákonného zástupce dítěte:

Email (vyžadováno):

Telefon (vyžadováno):

Vyberte prosím:

Bruslím dobře, ale s hokejem začínámbruslím dobře a s hokejem mám také zkušenost

Mám zájem o:

Zkušební lekci za 330 Kč (a po té se rozhodnu, zda budu pokračovat)Permanentku na 10 lekcí, platnou 5 měsíců za 3300 KčPaušální úhradu pololetí leden-duben 2018 za 3500 Kč

Poznámka:

Čestně prohlašuji, že jsem byl/a seznámena se skutečností, že účast v kurzech hokeje je na vlastní zodpovědnost. Pravidla kurzu a pokyny trenérů budeme dodržovat a bereme na vědomí, že jejich hrubé porušení může vést k vyloučení z kurzu bez nároku na vrácení peněz.

Oprávněná osoba souhlasí se zpracováním poskytnutých osobních údajů dle ust. § 5 zák. č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů pro účely propagace. Zároveň souhlasí s pořizováním fotografií během lekcí pro publicitu projektu. Dále oprávněná osoba prohlašuje, že byla seznámena s organizací, programem a podmínkami.

Nahoru