Česky English Facebook

Chcete se k nám přidat? Na stránkách naleznete přihlašovací formulář na podzimní kurz 2017 na Nikolajce.

Kurz ledního hokeje

Každou sobotu od 13.05h

Snad každý malý kluk sní o tom, že jednou bude hrát hokej jako Jaromír Jágr. Ne vždy to ale lze. Kdo se chce věnovat tomuto sportu vrcholově, bude to vyžadovat každodenní tréninky nejen na ledě. Pokud se vaše děti věnují přes týden jiným sportům nebo mají další aktivity, je náročné toto všechno skloubit. A právě pro vás máme tuto nabídku!

DSCN0270 DSCN0272

Kurz ledního hokeje pro děti ve věku 7-12 let.

V současnosti přijímáme pouze děti, které již mají zkušenost s bruslením. Budou se tak moci rovnou účastnit hokejových lekcí i s pukem a hokejkou. 🙂

Přihláška do kurzů hokeje od 9.9.2017 do 16.12.2017, 13.05- 13.55 hodin:

Jméno a příjmení (vyžadováno):

Ročník narození (vyžadováno):

Jméno a příjmení zákonného zástupce dítěte:

Email (vyžadováno):

Telefon (vyžadováno):

Vyberte prosím:

 Bruslím dobře, ale s hokejem začínám bruslím dobře a s hokejem mám také zkušenost

Mám zájem o:

 Zkušební lekci za 330 Kč (a po té se rozhodnu, zda budu pokračovat) Permanentku na 10 lekcí, platnou 5 měsíců za 3300 Kč Paušální úhradu pololetí září-prosinec 2017 za 3500 Kč

Poznámka:

 Čestně prohlašuji, že jsem byl/a seznámena se skutečností, že účast v kurzech bruslení je na vlastní zodpovědnost. V případě neúčasti na hodině se kurzovné nevrací. Pravidla kurzu a pokyny trenérů budeme dodržovat a bereme na vědomí, že jejich hrubé porušení může vést k vyloučení z kurzu bez nároku na vrácení peněz.

 V souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění, souhlasím se zpracováním osobních údajů, poskytnutých v Přihlášce, pro účely potřeb Kurzu bruslení.

Nahoru